Informacja o przetwarzaniu danych osobowych (rozwiń)

zamknij

   Grupa AMA to 11 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Europie. Koncentruje się na produkcji wysokiej klasy części zamiennych dla Rolnictwa, znacznie wyprzedzając konkurencję w jakości. Jest solidną alternatywą dla napływających elementów wytwarzanych w myśl zasad "taniej produkcji". Trwałość części i niezawodność to cechy, które są nam najbliższe i stanowią podstawę dla naszej działalności.

   Ama Poland jest firmą-córką Włoskiego koncernu AMA. Jako dystrybutor na terenie polski dokładamy wszelkich starań aby klienci otrzymywali dobry i ceniony towar. Każdego dnia ilość naszych odbiorców rośnie. Wierzymy, że w bardzo krótkim czasie staniemy się siłą polskiego rynku części zamiennych dla rolnictwa i będziemy podstawą zaopatrzenia dziesiątek tysięcy polskich rolników.

   Będąc producentem oferowanych przez nas produktów stajemy się odpowiedzialni za ich wykonanie i jakość. Jest to wyzwanie, które podejmujemy z pełną odpowiedzialnością. Gwarantujemy sprawne działanie każdej, nawet najmniejszej części i zapewniamy zadowolenie z jej użytkowania.